Jubiler Marcello

O firmie Jubiler Marcello

Zakup biżuterii jest wyjątkową czynnością. Zazwyczaj powiązany jest z olbrzymimi emocjami i uczuciami, dlatego chcemy uczynić go najbardziej satysfakcjonujacym a zarazem bezpiecznym i staramy się wyboru dokonywać w firmach które znamy, w firmach co do których mamy pewność, że zaopiekują się nami i w razie potrzeby pomogą.

Firma jubilerska Marcello powstała w 2013 roku. Na miejscu mogą Państwo obejrzeć wszystkie wzory dostępne w naszym sklepie, co umożliwi Państwu dopasowanie rozmiaru biżuterii. W salonie znajduje się również nasz Jubiler, który naprawia biżuterię, robi grawer oraz przyjmuje zamówienia na biżuterię według Państwa indywidualnych projektów.

Zapraszamy do naszego w sklepu: Plac Wolności 9/7, 88-300 Mogilno

Obrączki ślubne

obraczki

W naszej ofercie posiadamy ponad 250 wzorów obrączek. Obrączki gładkie półokrągłe, płaskie, diamentowane, łączone białe złoto z żółtym
jak i całe z białego złota.

Czytaj więcej

Biżuteria złota

obraczki

W ofercie posiadamy biżuterię złotą w próbie 585 i 333. Istnieje możliwość wyboru pierśconka, kolczyków z katalogu, posiadamy ponad 7000 tysięcy wzorów.

Czytaj więcej

Biżuteria srebrna

obraczki

Duży wybór srebnych wyrobów w próbie 925. Wykonujemy na indywidualne zamówienie łańcuszki w złocie i srebrze. Napewno Państwo wybiorą ten wymarzony wzór!

Czytaj więcej

Telefon: +48 791 780 808

Kontakt